Gemi İşletme ve Filo Yönetimi

GEMİ İŞLETME

ALPAGÜL DENİZ HİZMETLERİ VE TAŞ.TİC.LTD.ŞTİ.olarak sahibi bulunduğumuz M/T TEVFİK KUYUMCU ve M/T NECATİ ALPAGÜL isimli gemilerimizin işletmesini, deniz tecrübeleri min.15 yıl olan deneyimli personelimiz ile yapmaktayız.

Firmamız,tecrübeli personeli ile teknik yönden piyasa firmalarına ihtiyaç duymadan, tüm bakım ve onarım işlemlerini kendi bünyesinde yapabilmektedir.Firmamız bünyesinde bulunan personel,gemi işletmeciliği ile ilgili tüm operasyonları başarılı bir şekilde yürütmektedir.Tüm konularda oluşabilecek problemlerin çözülebilmesi için, oluşturulan kriz yönetim programı sayesinde tüm riskler değerlendirilmiş,riskleri minimize edecek ya da tamamen ortadan kaldırabilecek önlemler belirlenmiştir.

Firmamız, denizcilik endüstrisindeki gelişmeler doğrultusunda, tanker yönetimi ile ilgili prosedürleri sürekli olarak takip etmekte ve konusunda kendisini geliştirmektedir.

FİLO YÖNETİMİ

Firma olarak; sahibi olduğumuz gemilerden başka ,farklı gemi sahipleri için de personel,teknik destek ve emniyetli yönetim hizmetlerini vermekteyiz.

BİZE ULAŞIN

Evliya Çelebi Mah. İstasyon Cad.Aygün Sokak Kaçkar-Manolya Sitesi D Blok D.14 İçmeler TUZLA/İSTANBUL

+90 216 447 33 98             +90 216 447 33 99

alpagul@alpagul.com

© 2017 - Alpagül Deniz Hizmetleri ve Taşımacılık Ltd.Şti. - Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım